Refinancujte hypotéku s nejlepší úrokovou sazbou!

Pospěšte si!  Ikdyž ČNB zvýšila 2.5.2019 svoji základní úrokovou sazbu na 2% a svůj záměr bude v případě potřeby opakovat,banky zatím setrvávají na sazbách vyhlášených v minulých měsících nebo sazby ještě snížily.Naposled?

 

Jakou úrokovou sazbu můžete získat?

2,89%

Na svých pozicích s úrokovou sazbou 2,89% zůstávají Česká spořitelna, Raiffeisen Bank, Komerční banka. O změnách zatím banky neuvažují,ale máte u nich možnost vyjednávat o lepších podmínkách. K této sazbě se na konci dubna připojila také Wüstenrot hypoteční banka. O stupínek níže (2,79%) je v současné době Hypoteční banka, ČSOB a Equa bank.

2,69%

S větší variabilitou a nižší sazbou přichází Unicredit Bank. Zde se klient dostane na úrok 2,69% pro fixace 1-10 let a v případě využití bankovního účtu a jednorázově placeného pojištění schopnosti splácet. Ostatní varianty začínají na 2,89%.

Pokud dáváte přednost malým internetovým bankám,potom máte šanci získat úrokovou sazbu 2,59% u mBank (sazba včetně pojištění úvěru). Akce na nové hypotéky trvá do 31.5.2019 a čerpání úvěru musí proběhnout do 6 měsíců.

2,49%

A teď jedna podpultová informace s bonusem,která potěší většinu z vás. Pokud refinancování řešíte na poslední chvíli (fixace končí do 2 měsíců), máte jedinečnou příležitost získat sazbu 2,47% a k tomu ještě bonus 5.000,-Kč. Tuto sazbu mám pro vás zarezervovanou do 15.6. 2019. Zajímavá nabídka? Pospěšte si a zavolejte mi nebo napište. Nebo klikněte na tlačítko ”Chci refinancovat”.

 

Pro všecny ostatní,kterých se refinancování bude týkat v blízké budoucnosti, mám článek s podrobnými informacemi ZDE>>.

Hezké májové dny:-)

Josef Jech
Pomáhám lidem plnit si své sny o novém bydlení. Specializuji se na financování montovaných dřevostaveb.Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů